
Gezellige boerenmarkt in Simonshaven op Hemelvaart
Actueel 122 keer gelezenSimonshaven - Gelukkig was het droog geworden, toen wethouder Jeroen Postma de vijfde boerenmarkt in successie opende. Veel lokale ondernemers waren ondertussen druk bezig om hun kramen voor de sfeervolle markt in de richten.
Op een groot terrein achter gebouw de Hoeksteen was een grote diversiteit aan kramen te vinden. Een bierbrouwer, brocante, en vele andere producten stonden in de kring om de tafels en banken, waar even wat genuttigd kon worden.
Maar niet alleen was er buiten van alles te vinden: in de Hoeksteen hadden creatieve dames diverse stands ingericht, waar allerlei handwerken en andere huisnijverheid stonden uitgestald. Tijdens deze markt werd de rij voor de sneltekenaar en de beenham steeds langer.
Even verderop was het beroemde witte kerkje ook geopend. De kerkstoelen waren in het midden opgestapeld om langs een muur ruimte te maken voor de foto’s van Amanda van de Berg. Aan de andere wand was er verschillend werk van schildersgroep “het schildersezeltje” te bewonderen.













