Afbeelding
Foto: PR

Bridgekampioenschap Voorne-Putten 2026

Actueel 157 keer gelezen

Hekelingen - Op zaterdag 9 mei is het bridgekampioenschap van Voorne-Putten gespeeld. Deze wedstrijd staat open voor alle bridgers die woonachtig zijn op Voorne of Putten. Je hoeft geen lid te zijn van de bridgebond NBB. Werkelijk iedereen kan meedoen.

Het is voor de 3de keer dat deze drive werd georganiseerd. De eerste keer was dit in Hellevoetsluis door bridgeclub HEV, vorig jaar in Brielle door BC Brogilo. Dit jaar was de beurt aan Bridgeclub Spijkenisse. De drive vond plaats in het Dorpshuis van Hekelingen.

Aan deze drive namen paren deel in alle speelsterkten. Dat varieerde van 1ste divisie (de op een na hoogste afdeling binnen de NBB) tot bridgers die nog maar net begonnen zijn. De opzet was dat spelers van ongeveer gelijke sterkte tegen elkaar zouden spelen. De kampioen was het paar, dat het hoogste had gescoord gedurende de middag over 24 voorgesorteerde spellen. Dat hing niet af van hun speelsterkte, maar puur van de behaalde score door alle deelnemers. Van de 46 deelnemende paren behaalde het paar Carla van Santen / Aad Simons (midden en links op de foto) deze middag de hoogste score, namelijk 68,13%.

Op de 2de plaats kwam het paar Elly van ’t Hof / Jeanette van Loo met 65,23%, terwijl de 3de plaats werd ingenomen door Willemijn en Rob Tap met 60,69%.

Volgend jaar heeft bridgeclub Kleiburg in Brielle/Vierpolders toegezegd het kampioenschap van Voorne-Putten te organiseren.

Het was een bijzondere middag, waarin de samenwerking tussen de diverse bridgeverenigingen centraal stond met als ultiem doel verbinding te brengen tussen de inwoners van Voorne en Putten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie