32e editie Zuidland Open
Sport 503 keer gelezenZuidland - Judo Zuidland-Heenvliet kan terugkijken op een sterk en zeer uitgebreid internationaal judotoernooi.
Uitgebreid in de zin van veel interesse van een aantal buitenlandse clubs. Zo waren er judoka's uit: Duitsland, België, Noorwegen, Roemenië, Engeland en een achtttal judoka's vanuit Litouwen. Deze dag telde een mooi en sterk deelnemersveld van zo'n 257 judoka's. Nederlandse inbreng was er vooral van Mahorokan Maassluis, Slingerland uit Capelle a/d IJssel, Schiedam Sportinstituut, Judo Yushi uit Hoofddorp en Judoclub De Bollenstreek.
Nieuw op dit toernooi was de toevoeging van de klasse jongens en meisjes -15 jaar, met een prachtige 2e plaats voor Brent van de Ent van de organiserende club Judo Zuidland-Heenvliet.
Voor de 2e maal stonden ook de veteranen weer op de mat, ditmaal verdeeld over drie poules: een verdubbeling van het aantal deelnemers van vorig jaar. Vincent Blom, lid van de organiserende club, wist in de klasse -73 kg. het brons te veroveren.
Kay Nuy, oud-lid van Judoclub Zuidland-Heenvliet en nu lid van S.I de Korte, veroverde de 1e plaats in de klasse -60 kg. bij de -18 jaar en hij deed dit ook in dezelfde klasse bij de senioren.
Uitslagen
Meisjes geboren 2004, 2005 en 2006
Categorie -36
1 NorFaye de Smit, Judo Yushi
2 Noa van Rooijen, Judo Krimpenerwaard
Categorie -40
1 Maira Medema, Judo Yushi
2 Fleur Sinnema, SI Tom van der Kolk
3 NorFaye de Smit, Judo Krimpenerwaard
Categorie -44
1 Estrella Otte, Judo Yushi
2 Luna de Kock, SI de Korte
3 Marissa Meijn, Budovereniging Hikari
Categorie -48
1 Michelle Gerssen, SI Tom van der Kolk
2 Linde Rehorst, Judo Zuidland - Heenvliet
3 Zoë Lengton, Sportschool Kaizen
Categorie -52
1 Giulia de Kreuk, JCR
2 Lieke van Lierop, Judo Yushi
3 Jessica Buil, JCR
Categorie -57
1 Robin Mauritz, Mahorokan
2 Phaedra Kappers, Mahorokan
3 Kamile Marcinkeviciute, Mes Esam (Lithuania)
Categorie +57
1 Lieke Breedveld, SI Schiedam
2 Ainhoa Hoogerwerf, John van Eerdenburg
3 Kaylee Bömer, Sportstichting Chitari
Jongens geboren 2004, 2005 en 2006
Categorie -34
1 Emirhan Akdemir, Mahorokan
2 Brent van der Ent, Judo Zuidland-Heenvliet
3 Xavier Korff de Gids, SS Slingerland
Categorie -38
1 Dinand van der Kruk, Lu Gia Jen
2 Dinand Kappers, Mahorokan
3 Tristan Vreeling, SI Tom van der Kolk
Categorie -42
1 Yannick Bosveld, Mahorokan
2 Koen Jansen, SI Tom van der Kolk
3 Victor Pruijssers, SS Slingerland
Categorie -46
1 Jochem van Harten, SS Slingerland
2 Justin Droppert, SI Schiedam
3 Dylan Jansen, SI Schiedam
Categorie -50
1 Owen Bruinsel, SI Schiedam
2 Angelot Roseboom, Sportschool Kaizen
3 Lesley van Egmond, Sportschool Ramirez
Categorie -55
1 Mads – Emil Olsen, SI Schiedam
2 Ian Vermaat, Budo Gouweleeuw
3 Sem Wurth, Mahorokan
Categorie -60
1 Tom Duivenvoorden, Judo Yushi
2 Bas Verwer, Sportschool Kaizen
3 Sepp Zeegers, Yoshi Kai
Categorie -66
1 Chris Bourke, Lu Gia Jen
2 Casper Dijkshoorn, Mahorokan
3 Roberto Junior de Jong, Ped's Sports Centre
Categorie +66
1 Mick van den Bos, SI Schiedam
2 Faisal Engel, Mahorokan
3 Kylian van Eck, Sport van Bommel
Heren geboren 2001, 2002 en 2003
Categorie -46
1 Twan Witteveen, Judoclub Nobel
2 Luca Needham, Judo Yushi
3 Bart Breedveld, SI Schiedam
Categorie -50
1 Randy Adam, Judoclub Nobel
2 Julius Kracht, Sportschool Nijhoff
Categorie -55
1 Lukas Doove, Mahorokan
2 Cas van Gastel, Lu Gia Jen
3 Rick Kruize, Ped's Sports Centre
Categorie -60
1 Kay Nuy, SI de Korte
2 Nicky Fransen, Lu Gia Jen
3 Jafet Chin Kwie, Mahorokan
Categorie -66
1 Hylke Nakken, Mahorokan
2 Jesse Timmer, SI Tom van der Kolk
3 Stefan de Bruijn, Mahorokan
Categorie -73
1 Filio Banach, Alert Holtman (Norway)
2 Jesse de Bruin, Judoclub Krimpenerwaard
3 Erik Kesselring, Mahorokan
Categorie -81
1 Surrevicius Augustinus, Mes Esam (Lithuania)
2 Bas Duivenvoorde, Sportschool Kaizen
3 Ben van Donk, Mahorokan
Categorie -90
1 Hamza Kahn, Alert Holtman (Norway)
2 Joachim Kisman, JCR
3 Sander Verheul, Yoshi Kai
Dames geboren 2003 en eerder
Categorie -52
1 Franka van der Salm, Mahorokan
2 Sammy Beelen, Judo Yushi
3 Ines Fiedel, Mattenteufel Erfurt
Categorie -57
1 Fleur van Paassen, Mahorokan
2 Indy Spits, Sportschool Goederaad
3 Meta van Wensveen, Sportschool Goederaad
Categorie -63
1 Lisa de Lacombé, JCR
2 Veronika Majauskiene, Mes Esam (Lithuania)
3 Naveeda Rahman, SI Chitari
Categorie +63
1 Jade Warr, Anglia Ruskin University (England)
2 Fleur Teerds, Mahorokan
3 Eva Hornsveld, Sportschool Kaizen
Heren geboren 2000 en eerder
Categorie -60
1 Kay Nuy, SI de Korte
2 Robbin Olij, JCR
3 Antoin Wanders, Yoshi Kai
Categorie -66
1 Jesse Reede, Judo Yushi
2 Billy Goldsmith, Anglia Ruskin University (England)
3 Brent Spuij, Mahorokan
Categorie -73
1 Marrick Meijers, Judoclub Krimpenerwaard
2 Erick Gundermann, Erfurt PSV
3 Tom van den Thoorn, Mahorokan
Categorie -81
1 Gijs Romijn, SI Schiedam
2 Willem Bernards, Sportschool Theunissen
3 Nigel Leon, SI Schiedam
Categorie -90
1 Arie Romijn, SI Schiedam
2 Willem Romijn, SI Schiedam
3 Hamza Kahn, Alert Holtman (Norway)
Categorie +90
1 Muhammat Dzhamalutdinov, Mattenteufel Erfurt
2 Rob Kroonen, Delta
3 Antoin Wanders, Yoshi Kai
Heren veteranen geboren 1987 en eerder
Categorie -73
1 Enda Hackett, Team Shuzoku
2 Kyle Perry, Team Shuzozku
3 Vincent Blom, Judo Zuidland-Heenvliet
Categorie -90
1 Indrius Bolisas, Mes Esam (Lithuania)
2 Djemil Benaissa, Brussels
3 Nils Jacobsen, JCR
Categorie +90
1 Rob Kroonen, Delta
2 Patrick Noij, Judoschool Theunissen
3 Ben Fox, England
Kijk voor het laatste lokale sportnieuws uit Nissewaard op www.grootnissewaard.nl