Afbeelding
Foto: Ger den Reijer

Reparatie Ravensebrug, Nijverheidsweg afgesloten vanaf kanaal

Actueel 843 keer gelezen

Hellevoetsluis - Dinsdag 7 en woensdag 8 april wordt er gewerkt aan de Ravensebrug over het kanaal.

De toegang naar het industrieterrein Kickersbloem via de Nijverheidsweg is vanwege de werkzaamheden vanaf het kruispunt op de Kanaalweg Westzijde tijdelijk afgesloten. Het kruispunt zelf blijft open voor het kruisende verkeer op de Kanaalweg Westzijde en Nieuweweg.

Reparatie brug en vervanging kabels
De Ravensebrug, de brug over het Kanaal door Voorne tussen de Nieuweweg en de Nijverheidsweg, is door aanrijdingen al enige tijd beschadigd. De leuningen van de brug worden gerepareerd. Omdat de verkeerslichten regelmatig in storing staan worden tegelijk de verouderde kabels van de lichten vervangen.

Omleidingen
De werkzaamheden vinden plaats tussen 07:00 en 17:00 uur. Tijdens deze dagen is de doorgang vanaf de Nieuweweg en Kanaalweg Westzijde naar Kickersbloem/Nijverheidsweg afgesloten. Er zijn omleidingen ingesteld. Deze worden met gele borden aangegeven. Voor de veiligheid worden verkeersregelaars ingezet.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie