
Hellevoetsluis koploper na winst op Brielle
Actueel 682 keer gelezenVierpolders- Hellevoetsluis heeft zichzelf verrast door de derby in en tegen Brielle met 1-3 (1-1) te winnen. De Hellevoeters zijn daarmee koploper geworden in de Tweede klasse D.
‘’Veel spelers (Qjell Krolis, Jeffrey Burger, Nathy el Kazadi, Thomas Melching, Tijs van den Heuvel, Jordy Braber en Nick Koopal, DR) zijn in de loop van de tijd teruggekomen van langdurige blessures. Als je ziet wat deze mannen nu brengen, daar neem ik mijn petje voor af. Ik ben heel blij met de fitheid van de groep waarin iedereen bereid was om voor elkaar te werken. Om zo van Brielle te winnen geeft mij een heel goed gevoel voor de toekomst’’, sprak trainer Mark van Os zijn trots uit over zijn manschappen. ‘’We hebben een heel goede eerste helft gespeeld tegen een individueel heel goede ploeg, maar waarin wij als team de wedstrijd hebben gecontroleerd.’’
Hellevoetsluis begon op het Geuzenpark in Vierpolders (!) in een aantrekkelijke derby goed aan de wedstrijd, kreeg ook kansen, maar Neil Overheid en Jeffrey Burger (twee keer alleen voor de keeper) verzuimden deze te benutten. Zoals zo vaak is het dan de tegenstander die met succes de trekker overhaalt, zoals Brielle in de counter: 1-0. ‘’Wij verzaakten niet, bleven met veel passie en strijdlust strijden voor het resultaat. Brielle kwam telkens een stapje te laat. Na ruim een halfuur spelen leidde dat tot succes, toen Qjell Krolis door Lex van Dommelen met de buitenkant van de voet voor de keeper werd gezet en geen fout maakte: 1-1. De Hellevoeters kregen daarna diverse mogelijkheden om de wedstrijd in het slot te werpen. Ook na rust bleven de rood-witten de wedstrijd als team controleren. Halverwege de tweede helft kreeg een Briellenaar zijn tweede gele kaart. Hellevoetsluis bewaarde tegen tien man de rust in de ploeg. De naar binnen gekomen Danny Browne schoot even later bij de tweede paal de 1-2 tegen het garen. Enkele minuten voor tijd schoot invaller Floris van den Heuvel uit een voorzet van Neil Overheid de bevrijdende 1-3 op het scorebord. ‘’We staan nu bovenaan en dat is voor deze groep heel knap.’’ Hellevoetsluis moest het tegen Brielle stellen zonder de geblesseerden Tijs van den Heuvel en Nick Koopal. Hellevoetsluis speelt op zaterdag 25 oktober om 15.00 uur op het Sportpark Historyland tegen DCV.
Hellevoetsluis: Ruben Verhagen; Nathy el Kazadi, Gregory Paula, Lex van Dommelen, Thomas Melching; Jordy Braber (55. Stijn Bos), Gavin van Dort (70. Floris van den Heuvel); Neil Overheid; Qjell Krolis (55. Dean Bos), Jeffrey Burger, Danny Browne (88. Brendon Jansen).













