in Nieuws Bedrijven

Powered by Future Forward logo Future Forward Brand Newmedia



Sea Sound Big Band sluit reeks zaterdagavondconcerten af

HELLEVOETSLUIS – Zaterdag 11 september sluit de Sea Sound Big Band de serie zaterdagavondconcerten in de Hellevoetse vesting af. Na de succesvolle optredens van de verschillende orkesten eerder dit jaar zijn de verwachtingen voor deze avond hooggespannen. Ook dit concert is weer gratis toegankelijk en begint om 19.30 uur op het plein bij het Brandweermuseum aan de Industriehaven.

De Sea Sound Big Band is net als alle bigbands begonnen met de muziek van Glenn Miller en Count Basie, die nog steeds gekoesterd worden. Maar er is zoveel meer. Want het gaat om een groot orkest met twee zangeressen en een eigentijds repertoire: pop, funk, latin, swing, zelfs rap. Met veel eigen composities en arrangementen van Rob Catlender, bandleider en componist.

De Sea Sound Big Band heeft een professionele presentatie en een heel breed repertoire en zij laat de luisteraars versteld staan van een nieuwe interpretatie van het begrip bigband.


Laad Googlemaps om de locatie te zien