in Nieuws Bedrijven

Powered by Future Forward logo Future Forward Brand Newmedia



Winkelhart Spijkenisse feest mee

SPIJKENISSE – Het komende Tour-weekend heeft ook het Winkelhart Spijkenisse een aandeel in de feestvreugde. Zo zijn er op zaterdag diverse straatartiesten te bewonderen en treden op zondag Chipz, Djumbo en Jeroen van der Boom op. Verder zijn er extra koopdagen op vrijdagavond en zondagmiddag.

Op vrijdag 2 juli is er een extra koopavond tot 21.00 uur.

Op zaterdag 3 juli is er vanaf 12.00 uur Klein Montmartre met verschillende straatartiesten, portrettekenaars, karikaturisten, silhouetknippers en 3D-tekenaars verspreid over het gehele centrum. Het World Class Belaey Trialsteam verzorgt een stuntfietsshow. Muziek komt van Shantykoor en Gezelligheidskoor Elementair bij de Kopspijker en ook voor Merz is live muziek.

De klapper vind plaats op zondag 4 juli. ’s Middags treden Chipz, Djumbo en Jeroen van der Boom op. Tussen de optredens door lopen er nog twee dweilorkesten. De winkels zijn open van 12.00 tot 17.00 uur.

Kijk voor het complete programma op www.spijkenisseopdefiets.nl.


Laad Googlemaps om de locatie te zien